Par notikumiem

Drukas versija
26. oktobris, 2005

Guļāns saņem Triju Zvaigžņu ordeni, Krauze - Atzinības krustu

Ordeņu kapituls, kurš saskaņā ar "Valsts apbalvojumu likumu" pārzina valsts apbalvojumu lietas, nolēmis par nopelniem Latvijas valsts labā ar Trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni apbalvot Augstākās tiesas priekšsēdētāju Andri Guļānu, savukārt ar Trešās šķiras Atzinības krustu – ilggadējo Augstākās tiesas Senāta Civillietu departamenta senatoru Rolandu Krauzi.
25. oktobris, 2005

Tiesneši ārkārtas konferencē lems par disciplinārkolēģijas un kvalifikācijas kolēģijas sastāviem

Piektdien, 2005. gada 4. novembrī kino "Rīga" zālē Latvijas tiesneši tiksies ārkārtas konferencē, lai spriestu par divām būtiskām tiesnešu pašpārvaldes institūcijām – tiesnešu disciplinārās atbildības kolēģiju un tiesnešu kvalifikācijas kolēģiju.
24. oktobris, 2005

Anda Briede kļūst par Civillietu tiesu palātas tiesnesi

Pirmdien, 24. oktobrī Augstākās tiesas plēnums apstiprināja nu jau bijušo Rīgas apgabaltiesas tiesnesi Andu Briedi Civillietu tiesu palātas tiesneses amatā.
14. oktobris, 2005

Augstākās tiesas administrēšana tagad noteikta likumā „Par tiesu varu”

Saeima 2005. gada 22. septembrī pieņēma apjomīgus likuma „Par tiesu varu” grozījumus, iekļaujot tajā normas, kas praktiski tika īstenotas, bet nebija skaidri noteiktas. Viena no jomām, kuras regulējumu precizēja, ir tiesu administrēšana.
5. oktobris, 2005

Augstākā tiesa 15 gadu jubilejas svinības sāks ar preses konferenci muzejā

Šogad aprit 15 gadi, kopš izveidota Latvijas Republikas Augstākā tiesa, kā arī 10 gadi, kopš tajā ir apelācijas un kasācijas instances.