Par notikumiem

Drukas versija
26. augusts, 2005

Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņem notāres Elksnes zvērestu

Augstākās tiesas priekšsēdētājam A.Guļānam 25. augustā zvērestu nodeva notāre Anita Elksne. Viņa zvērēja būt uzticīga Latvijas valstij, godprātīgi un pēc labākās apziņas un pārliecības pildīt valsts likumus, izturēties ar cieņu pret tiesām un valsts varu, ievērot uzraudzības iestāžu un to amatpersonu norādījumus un rīkojumus, godīgi pildīt zvērināta notāra pienākumus, sargāt personu tiesiskās intereses, viņai uzticētās lietas un vērtības, un neizpaust amata noslēpumus, apzinoties, ka viņai par savu darbību jāatbild likuma priekšā.
22. augusts, 2005

Nācis klajā Augstākās tiesas Senāta Civillietu departamenta nolēmumu krājums

Augstākās tiesas Senāta Civillietu departaments nodod tiesnešu, prokuroru, advokātu un citu juristu, kā arī jebkura interesenta zināšanai un vērtējumam 2004. gada Senātā izskatītajās civillietās pieņemto nolēmumu krājumu.
19. augusts, 2005

Egils Levits tiekas ar Augstākās tiesas tiesnešiem un darbiniekiem

Lai pastāstītu par Eiropas Kopienu tiesas (EKT) darbību, 19. augustā Augstākajā tiesā viesojās šīs tiesas tiesnesis Egils Levits, viņa palīgs Juris Rudevskis, kā arī Eiropas Kopienu (EK) Pirmās instances tiesas tiesneses Ingrīdas Labuckas palīdze Solvita Harbacēviča. Viesi interesentus iepazīstināja ar tiesas uzbūvi, lietu izskatīšanas procesu un iepriekšējā jeb prejudiciālā nolēmuma izmantošanu.
18. augusts, 2005

Guļāns runā ar Kalvīti par Augstākās tiesas telpu trūkumu un budžeta problēmām

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns šodien, 18. augustā, tikās ar Ministru prezidentu Aigaru Kalvīti, lai pārrunātu divas Augstākajai tiesai ļoti aktuālas un steidzami risināmas problēmas – telpu trūkumu un budžeta veidošanas principus. Tikšanās laikā tika panākta vienošanās, ka visdrīzākajā laikā tās tiks risinātas.