Par notikumiem

Drukas versija
28. jūnijs, 2006

Prezentē jauno judikatūras datubāzi

Trešdien, 28. jūnijā Augstākajā tiesā, piedaloties tiesas priekšsēdētājam Andrim Guļānam, Tieslietu ministram Guntaram Grīnvaldam, kā arī datu bāzes veidotājiiem – Judikatūras nodaļas vadītājai Zigrīdai Mita un Latvijas Universitātes juridiskās fakultātes doktorantam Mārim Vainovskim, svinīgi tika prezentēta jaunā Tiesu informatīvās sistēmas Judikatūras datubāze.
13. jūnijs, 2006

Tiesām adekvāti jāmotivē pieteikuma nepieņemšana vai tiesvedības izbeigšana administratīvajā lietā

Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departaments un tiesas Judikatūras nodaļa sagatavojusi tiesu prakses apkopojumu Pieteikuma nepieņemšana vai tiesvedības izbeigšana lietā sakarā ar to, ka pieteikumu iesniegusi persona, kurai nav šādu tiesību.
8. jūnijs, 2006

Nebijis tiesas process Augstākajā tiesā

Rīt, 9. jūnijā Augstākās tiesas Senāta sēžu zālē būs iespēja vērot līdz šim nebijušu tiesas procesu, kuru vadīs Losandželosas Augstākās tiesas tiesnesis Vendels Mortimers un Latvijas Republikas Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātas priekšsēdētājs Gunārs Aigars.
7. jūnijs, 2006

Latvijas un Amerikas tiesneši un advokāti sāk diskusiju

Rīt Rīgā, Kongresu namā sāksies Augstākās tiesas un Amerikas Tiesu advokātu padomes kopīgi rīkotais divu dienu pasākums Tiesneši un advokāti profesiju saskarsmē: kopīgais un atšķirīgais Latvijas un Amerikas tiesību sistēmā.