Par notikumiem

Drukas versija
13. septembris, 2006

Divi tiesību zinātņu doktori kandidē uz Satversmes tiesas tiesneša amatu

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns saņēmis divus Satversmes tiesas tiesneša amata kandidātu pieteikumus. Uz šo amatu vēlas kandidēt Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamenta senatore Jautrīte Briede un Kuldīgas rajona tiesas priekšsēdētājs Uldis Ķinis. Abi pretendenti šogad ieguva doktora grādu tiesību zinātnēs.
12. septembris, 2006

Augstākās tiesas priekšsēdētājs šodien rīko preses konferenci

Šodien, 12.septembrī Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns ir pabeidzis dienesta pārbaudi par Augstākās tiesas Krimināllietu tiesu palātas tiesneses Marijas Goldšmites darbību saistībā ar viņai uzticētajiem Operatīvās darbības likumā noteiktajiem pienākumiem. Par pārbaudes rezultātiem un tālāko rīcību A. Guļāns paziņos preses konferencē, kas notiks šodien, 12. septembrī plkt.15.00 Augstākās tiesas 461. zālē. Žurnālisti caurlaides var pieteikt pa tālruni 7020396.
9. septembris, 2006

Plēnums lems par Satversmes tiesas tiesneša amata kandidātiem

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns nosūtīja vēstules Latvijas rajonu (pilsētu) tiesu un apgabaltiesu priekšsēdētājiem, kā arī Augstākās tiesas Senāta departamentu un tiesu palātu priekšsēdētājiem, aicinot viņus informēt tiesnešus par iespēju pieteikt savu kandidatūru Satversmes tiesas tiesneša amatam. Kandidātiem Augstākās tiesas priekšsēdētājam bija jāiesniedz motivācijas vēstule, CV un vismaz divas rekomendācijas.
1. septembris, 2006

Senāta Krimināllietu departamenta priekšsēdētājs Pāvels Gruziņš svin 60 gadu jubileju

Ceturtdien, 31. augustā kolēģu un draugu lokā savu 60 gadu jubileju svinēja Augstākās tiesas Senāta Krimināllietu departamenta priekšsēdētājs, Augstākās tiesas priekšsēdētāja vietnieks Pāvels Gruziņš.