Par notikumiem

Drukas versija
31. maijs, 2014

AUGSTĀKĀS TIESAS PRIEKŠSĒDĒTĀJS TIEKAS AR PROFESORU RIČARDU VIŠU

30.maijā saspringtā dienas grafikā Latvijas vizītes laikā Londonas Karaliskās koledžas emeritētais profesors, karalienes goda padomnieks Ričards Višs (Richard Whish) tikās ar Augstākās tiesas priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču.
28. maijs, 2014

AUGSTĀKĀS TIESAS TIESNEŠA AMATAM VIRZA AIGARU STRUPIŠU

Augstākās tiesas priekšsēdētājs virzīs juridisko zinātņu doktoranta Aigara Strupiša kandidatūru Saeimai apstiprināšanai Augstākās tiesas tiesneša amatā bez pilnvaru termiņa ierobežojuma.
26. maijs, 2014

LATVIJAS ADMINISTRATĪVIE TIESNEŠI IEPAZĪST POLIJAS PIEREDZI

Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta tiesneši Jautrīte Briede un Andris Guļāns un Administratīvās rajona tiesas tiesneses Aija Reitupe, Sandija Audzere un Diāna Makarova pagājušajā nedēļā pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja vairākas Polijas administratīvās tiesas – Varšavas apgabala un Kielces apgabala administratīvās tiesas, kas ir pirmās instances tiesas, kā arī Polijas Augstāko administratīvo tiesu Varšavā.
15. maijs, 2014

AICINA UZ PROFESORA RIČARDA VIŠA VIESLEKCIJU PAR KONKURENCES TIESĪBĀM

Ar Augstākās tiesas atbalstu 30.maijā notiks Londonas Karaliskās koledžas emeritētā profesora, karalienes goda padomnieka Ričarda Viša Eiropas Savienības konkurences tiesību vieslekcija Rīgā.
15. maijs, 2014

APKOPOTA TIESU PRAKSE LIETĀS PAR DARĪJUMU APSTRĪDĒŠANU UN ZAUDĒJUMU PIEDZIŅU MAKSĀTNESPĒJAS PROCESĀ

Augstākā tiesa veikusi apkopojumu „Tiesu prakse lietās par darījumu apstrīdēšanu un zaudējumu piedziņu no parādnieka pārstāvjiem maksātnespējas procesu ietvaros”. Pētījuma ietvaros ir apzinātas tiesu praksē nostiprinājušās atziņas, tipiskākās situācijas, kā arī jautājumi, kas pusēm un tiesai ir sagādājuši vislielākās grūtības.
9. maijs, 2014

DZALBE PIEDALĀS LIETUVAS REPUBLIKAS PREZIDENTA VĒLĒŠANU NOVĒROŠANĀ

Augstākās tiesas Krimināllietu departamenta priekšsēdētājs Pēteris Dzalbe devies uz Lietuvu, lai kā Centrālās vēlēšanu komisijas pārstāvis piedalītos Lietuvas Republikas prezidenta vēlēšanu novērošanā.