Par notikumiem

Drukas versija
25. septembris, 2014

AUGSTĀKAJĀ TIESĀ VIESOJAS LIETUVAS AUGSTĀKĀS ADMINISTRATĪVĀS TIESAS TIESNEŠI UN DARBINIEKI

Gandrīz pieci desmiti Lietuvas Augstākās administratīvās tiesas tiesnešu un darbinieku 25.septembrī ieradās Augstākajā tiesā, lai iepazītos ar Latvijas augstākās tiesu instances darbu un dalītos arī savā pieredzē. Viesu delegāciju vadīja tiesas priekšsēdētājs Ričardas Piličiauskas.
23. septembris, 2014

DISCIPLINĀRTIESA IZSKATA PIRMO PROKURORA SŪDZĪBU

Disciplinārtiesa, kas tika sasaukta Augstākajā tiesā 22.septembrī, pirmoreiz skatīja prokurora iesniegtu sūdzību par ģenerālprokurora pavēli saukt prokuroru pie disciplināratbildības.
15. septembris, 2014

DISCIPLINĀRTIESĀ IEVĒL TIESNESI AIGARU STRUPIŠU

Par Disciplinārtiesas locekli Augstākās tiesas plēnums 15.septembrī ievēlēja Civillietu departamenta tiesnesi Aigaru Strupišu.
15. septembris, 2014

PAR AUGSTĀKĀS TIESAS PĀRSTĀVI TIESLIETU PADOMĒ IEVĒL INĀRU GARDU

Par Tieslietu padomes locekli no Augstākās tiesas plēnums jeb tiesnešu kopsapulce 15.septembrī atkārtoti uz nākamajiem četriem gadiem ievēlēja Civillietu departamenta tiesnesi Ināru Gardu.
11. septembris, 2014

BALTIJAS TIESNEŠI DISKUTĒ PAR OPERATĪVO DARBĪBU REZULTĀTĀ IEGŪTO PIERĀDĪJUMU IZMANTOŠANU

Lai dalītos pieredzē un diskutētu par operatīvo darbību rezultātā iegūto pierādījumu izmantošanu kriminālprocesā, Igaunijas Augstākā tiesa 11.–12.septembrī organizē Baltijas valstu Augstāko tiesu tiesnešu diskusiju par šo arvien aktuālāko jautājumu.
11. septembris, 2014

PLĒNUMĀ VĒLĒS TIESLIETU PADOMES UN DISCIPLINĀRTIESAS LOCEKĻUS

Augstākās tiesas plēnuma, kas notiks pirmdien, 15.septembrī, darba kārtībā divas vēlēšanas – jāievēl Tieslietu padomes loceklis no Augstākās tiesas tiesnešu vidus un Disciplinārtiesas loceklis no Civillietu departamenta tiesnešu vidus.
10. septembris, 2014

TIESNEŠA PALĪGS LĪDZDARBOJAS GRĀMATAS PAR EIROPAS SAVIENĪBAS TIESĪBĀM SAGATAVOŠANĀ

Tiesu namu aģentūra sadarbībā ar Baltijas-Vācijas Augstskolu biroju laidusi klajā grāmatu par aktuālu tēmu – „Eiropas Savienības tiesības. I daļa. Institucionālās tiesības”. Grāmatu sagatavojis autoru kolektīvs Vācijas Akadēmiskā apmaiņas dienesta asociētā viesprofesora Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē Kristofa Ševes (Christoph Schewe) vadībā.
8. septembris, 2014

LATVIJAS TIESNEŠU KONFERENCES VIESI – LIETUVAS, POLIJAS UN GRUZIJAS AUGSTĀKO TIESU TIESNEŠI

Neatkarību un vienotu komandu – to Latvijas Tieslietu padomei novēlēja Lietuvas Tieslietu padomes un Lietuvas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Gintars Križevičus (Gintaras Kryževičius), uzstājoties Latvijas tiesnešu konferencē 5.septembrī.
2. septembris, 2014

DALĪSIES PIEREDZĒ PAR TIESLIETU PADOMJU UN TIESNEŠU PAŠPĀRVALŽU INSTITŪCIJU MIJIEDARBĪBU

Diskusijā par Tieslietu padomju un tiesnešu pašpārvalžu mijiedarbību, kas trešdien, 3.septembrī, notiks Augstākajā tiesā, piedalīsies Latvijas tiesneši un Tieslietu padomju pārstāvji no Polijas, Lietuvas un Gruzijas.