Par notikumiem

Drukas versija
31. oktobris, 2017

SVEICAM TIESNEŠUS VALERIJANU JONIKĀNU UN ILZI SKULTĀNI – TRIJU ZVAIGŽŅU ORDEŅA VIRSNIEKUS!

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Augstākās tiesas Civillietu departamenta tiesnesim Valerijanam Jonikānam un Administratīvo lietu departamenta tiesnesei Ilzei Skultānei piešķirts augstākais valsts apbalvojums – Triju zvaigžņu ordenis. Ordeņa kapituls tiesnešiem piešķīris ordeņa IV šķiru.
27. oktobris, 2017

TIESNESIS MĀRTIŅŠ MITS IEPAZĪSTINA AR EIROPAS CILVĒKTIESĪBU TIESAS AKTUALITĀTĒM

Turpinot tradīciju ik gadu tikties ar Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesi no Latvijas, Augstākās tiesas tiesneši, palīgi un zinātniski analītiskie padomnieki 26.oktobrī uzklausīja tiesnesi Mārtiņu Mitu.
26. oktobris, 2017

AR AUGSTĀKĀS TIESAS DARBU IEPAZĪSTAS JAUNIE TIESNEŠI UN PROKURORI NO LATVIJAS UN CITĀM EIROPAS SAVIENĪBAS VALSTĪM

26. oktobrī Augstākajā tiesā mācību vizītē ieradās jaunie tiesneši un prokurori no Latvijas un citām Eiropas Savienības (ES) valstīm – Beļģijas, Čehijas, Francijas, Vācijas, Grieķijas, Spānijas, Zviedrijas, Polijas.
25. oktobris, 2017

TIESAS DARBINIEKI VĒRŠAS SAEIMĀ AR AICINĀJUMU TURPINĀT TIESU DARBINIEKU ATALGOJUMA REFORMU

Vakar, 24.oktobrī, 70 Augstākās tiesas darbinieki nosūtīja Saeimai adresētu vēstuli, kurā aicina Saeimas deputātus piešķirt finansējumu tiesu darbinieku atalgojuma reformas turpināšanai. Augstākās tiesas darbinieki aicina arī visu pārējo tiesu darbiniekus iesaistīties kustībā un vērsties Saeimā.
23. oktobris, 2017

VALSTS PREZIDENTS: STIPRA AUGSTĀKĀ TIESA IR STIPRAS TIESU SISTĒMAS UN VALSTS DROŠĪBAS PAMATS

Augstākā tiesa apzinās savu īpašo lomu – būt par taisnīguma spēcīgāko garantu valstī – Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītes laikā Augstākajā tiesā apliecināja Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs.
23. oktobris, 2017

AUGSTĀKO TIESU APMEKLĒ OKSFORDAS UNIVERSITĀTES PROFESORS ERIELS EZRAČI

20. oktobrī Augstākajā tiesā ieradies Oksfordas Universitātes profesors, Oksfordas Universitātes Konkurences tiesību un politikas centra direktors Eriels Ezrači (Ariel Ezrachi).
23. oktobris, 2017

AUGSTĀKĀS TIESAS IEEJA SLĒGTA SAKARĀ AR KĀPŅU REMONTU; APMEKLĒTĀJIEM JĀIZMANTO TIESLIETU MINISTRIJAS IEEJA

Otrdien, 24.oktobrī, sākas Augstākās tiesas ieejas no Elizabetes ielas ārējo kāpņu remonts, un apmeklētājiem uz tiesu jādodas caur Tieslietu ministriju (ieeja no Tērbatas ielas).
20. oktobris, 2017

PIRMDIEN AUGSTĀKO TIESU APMEKLĒS VALSTS PREZIDENTS

Lai iepazītos ar Augstākās tiesas darba aktualitātēm, pirmdien, 23.oktobrī, Augstāko tiesu apmeklēs Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Šī būs prezidenta Vējoņa pirmā vizīte Augstākajā tiesā.
20. oktobris, 2017

AUGSTĀKĀS TIESAS PRIEKŠSĒDĒTĀJS PIEDALĀS KONFERENCĒ TALLINĀ

19.-20. oktobrī Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs piedalās Eiropas Savienības Augstāko tiesu priekšsēdētāju tīkla organizētajā konferencē „Kādus kritērijus piemērot, lai nodrošinātu pilnīgu varas dalīšanu".
13. oktobris, 2017

MAINĪTS BANKAS KONTS DROŠĪBAS NAUDAS IEMAKSAI PAR BLAKUS SŪDZĪBU, LŪGUMU PAR PAGAIDU AIZSARDZĪBU UN PIETEIKUMU PAR JAUNATKLĀTIEM APSTĀKĻIEM ADMINISTRATĪVAJĀS LIETĀS

Administratīvās lietas dalībniekam, kas sniedz blakus sūdzību Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamentā, kā arī lūgumu par pagaidu aizsardzību vai pieteikumu par lietas jaunu izskatīšanu sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem, jāņem vērā, ka turpmāk drošības nauda par šīm darbībām jāmaksā Augstākās tiesas depozīta kontā drošības naudas iemaksai.