Par notikumiem

Drukas versija
24. augusts, 2017

KONFERENCĒ AKTUALIZĒS KASĀCIJAS INSTANCES EFEKTIVITĀTES JAUTĀJUMUS

Augstākā tiesa gatavojas konferencei “Kasācijas tiesvedības efektivitāte: problēmas un risinājumi”, kas notiks 18.septembrī. Konferences dienaskārtībā tēmas par kasācijas instances lomu un uzdevumiem, kasācijas instances nolēmuma argumentāciju un iespējamiem risinājumiem darba pilnveidošanai.
21. augusts, 2017

SĒRU VĒSTS: MŪŽĪBĀ AIZGĀJUSI TIESNESE MĀRA KATLAPA

Piektdien, 18.augustā, 61 gada vecumā mirusi tiesnese Māra Katlapa. Māra Katlapa bija Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātas tiesnese kopš tās izveidošanas līdz tiesu palātas pēdējai darbības dienai 2016.gada 31.decembrī. Pēc tam tiesneša pienākumus pildīja Rīgas apgabaltiesā. Māru Katlapu zemes klēpī guldīs trešdien, 23.augustā, plkst.15.00 Rīgā, Matīsa kapos.
9. augusts, 2017

“TURĪBAS” UN LATVIJAS UNIVERSITĀTES VASARAS SKOLU STUDENTI APMEKLĒ AUGSTĀKO TIESU

2. augustā Augstākās tiesas Judikatūras un zinātniski analītiskās nodaļas vadītāja Anita Zikmane tikās ar augstskolas “Turība” vasaras skolas studentiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Ārvalstu studenti ir ieradušies Latvijā, lai divas nedēļas Biznesa augstskolā “Turība” piedalītos Mediācijas vasaras skolā – intensīvās mācībās par mediāciju. Studenti bija izrādījuši interesi par Latvijas Augstāko tiesu, kā arī apmeklēs Saeimu un ieslodzījuma iestādes.