Par Tieslietu padomi

Drukas versija
28. augusts, 2018

Tieslietu padome atbalsta tiesu prioritāros pasākumus

Tieslietu padome izvērtēja un atbalstīja Tieslietu ministrijas iesniegtos zemesgrāmatu nodaļu, rajona (pilsētu) tiesu un apgabaltiesu prioritāros pasākumus, Tieslietu ministrijas prioritāros starpnozaru pasākumus un Augstākās tiesas pieteiktos prioritāros pasākumus 2019.–2021.gadam.
28. augusts, 2018

Tiesu administrācija prezentē sasniegumus un izaicinājumus

Tieslietu padomes sēdē Tiesu administrācija sniedza pārskatu par darbības rezultātiem 2017.gadā un šā gada būtiskākajiem izaicinājumiem.
28. augusts, 2018

Tiesnešu karjera: Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētāja amatā atkārtoti ieceļ Māri Vīgantu; Administratīvās rajona tiesas tiesnesi pārceļ uz rajona tiesu

Pamatojoties uz tieslietu ministra priekšlikumu, Tieslietu padome Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētāja amatā atkārtoti uz pieciem gadiem iecēla līdzšinējo priekšsēdētāju Māri Vīgantu.
27. augusts, 2018

Tieslietu padome publisko ziņojumu par maksātnespējas procesu tiesvedību izvērtējumu

Tieslietu padome ekspertu komisijas ziņojumu par laikā no 2008.gada līdz 2014.gadam notikušo maksātnespējas un tiesiskās aizsardzības procesu tiesvedību izvērtējumu nosūtīs Ģenerālprokuratūras izvērtējumam, īpaši norādot lietas, kurās eksperti identificējuši iespējamu prettiesisku tiesas nolēmumu pieņemšanu. Tāpat ziņojums turpmākai rīcībai tiks nosūtīts Tiesnešu kvalifikācijas komisijai un citām tiesnešu pašpārvaldes institūcijām, kā arī tiesu priekšsēdētājiem.
23. augusts, 2018

Tieslietu padome informēs par maksātnespējas procesu tiesvedību izvērtējumu un turpmāko rīcību

Pirmdien, 27.augustā, Tieslietu padome plkst. 15:00 rīkos preses konferenci, kurā informēs par maksātnespējas un tiesiskās aizsardzības procesu, kas notikuši laikā no 2008. līdz 2014.gadam, izvērtējumu un turpmāko rīcību. 
13. augusts, 2018

Latvijas tiesneši gatavojas simtgades konferencei

Latvijas tiesnešu šīgada konference notiks piektdien, 7.septembrī, un būs veltīta Latvijas tiesu sistēmas simtgadei, ar skatu perspektīvā. Konferences viesi būs Augstāko tiesu pārstāvji no valstīm, kas arī svin savu valstu simtgades, - Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Polijas.