20. novembrī Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs pieņēma astoņu Latvijas Zvērināto advokātu padomē uzņemtu advokātu zvērestu.

Zvērinātu advokātu rindas papildina zvērinātu advokātu biroju juristi Esmeralda Balode-Buraka, Gatis Dirnēns, Inese Heinacka un Sanda Kraukle, kā arī Rīgas Domes Īpašuma departamenta Juridiskās nodaļas vadītājs Lauris Sičovs un šī departamenta Īpašuma iegādes un perspektīvas attīstības pārvaldes priekšnieks Andris Strapcāns, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Artis Stucka un Privatizācijas aģentūras vecākais juriskonsults Raitis Tiltiņš.

Lai kļūtu par zvērinātu advokātu, persona, kurai ir atbilstoša izglītība un darba stāžs, kārto advokātu eksāmenu. Pēc eksāmena nokārtošanas, ja Zvērinātu advokātu padome nav saņēmusi ziņas, ka pretendenta uzņemšanai ir Advokatūras likumā noteiktie šķēršļi, pretendentu uzņem zvērinātu advokātu skaitā. Saskaņā ar Advokatūras likuma 46. pantu Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņem jaunuzņemto zvērināto advokātu zvērestu.

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211