Augstākās tiesas plēnuma tiešraide - skatīt šeit

Piektdien, 21.janvārī, Augstākās tiesas plēnums izvērtēs Augstākās tiesas darbu 2021.gadā. Plēnums notiks attālinātā formātā.

Struktūrvienību darbu analizēs to vadītāji – Civillietu departamenta priekšsēdētājs Normunds Salenieks, Krimināllietu departamenta priekšsēdētāja Anita Poļakova, Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja Veronika Krūmiņa, Judikatūras un zinātniski analītiskās nodaļas vadītāja Anita Zikmane un Administrācijas vadītāja Sandra Lapiņa.

Ziņojumu par Disciplinārtiesas darbu sniegs tās priekšsēdētāja Ināra Garda.

Noslēgumā Augstākās tiesas priekšsēdētāja Aigara Strupiša kopsavilkums par Augstākās tiesas darbu 2021.gadā un uzdevumiem 2022.gadā.

Plēnumā piedalīties un uzstāties aicināts arī ģenerālprokurors Juris Stukāns un tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Plēnuma darba kārtībā arī jautājums par grozījumiem Augstākās tiesas plēnuma reglamentā, kas saistīti ar balsošanas kārtību.

Plēnuma gaitai interesenti varēs sekot tiešraidē Augstākās tiesas YouTube kanālā. Saite pirms plēnuma sākuma būs pieejama Augstākās tiesas mājaslapā un Twiterkontā.

Augstākās tiesas darbības rādītāji 2021.gadā: kopsavilkums

 

Preses konference plkst.13.00

Pēc plēnuma plkst.13.00 notiks attālinātā preses konference, kurā piedalīsies Augstākās tiesas priekšsēdētājs un Senāta departamentu priekšsēdētāji.

Mediju pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties preses konferencē, aicinām pieteikties iepriekš, rakstot Rasma.Zvejniece@at.gov.lv  vai zvanot 67020396, 28652211, lai saņemtu Zoom tiešsaistes saiti.  Pieteikties līdz 20.janvāra plkst.17.00.

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211