Sestdien, 12. augustā, Augstākās tiesas komanda Tieslietu ministrijas un tiesu varas 11. sporta spēlēs Aiviekstes pagasta atpūtas bāzē „Mežezers” attaisnoja līdzjutēju un atbalstītāju cerības, 27 komandu konkurencē iegūstot stabilo 19. vietu. Uzvaras lauri tika „Strīpaino reisam” – Ieslodzījuma vietu pārvaldes komandai.

Pērn, piedaloties šajās sacensībās pirmo reizi, galvenais šķita nepalikt pēdējiem. Tas arī godam izdevās, ierindojoties... priekšpēdējā vietā. Šogad izvirzītais uzdevums – sekmīgi piedalīties visās paredzētajās komandu sporta sacensībās – strītbolā, volejbolā, frīsbijā, veiklības stafetē un autobusa vilkšanā - pilnībā izpildīts, un nu nākamgad var mērķēt augstāk – uz pirmo desmitnieku!

Strītbolā Augstākā tiesa sīvā cīņā pirmajā spēlē zaudēja „Bitēm”, volejbolā – „Ātrajai palīdzībai", bet frīsbijā – „Soģiem”, un diemžēl no turpmākajām sacensībām tika izslēgta, jo tā to paredzēja nolikums. Taču autobusa vilkšanā un veiklības stafetē gan izdevās apsteigt ne vienu vien nopietnu konkurentu, turklāt arī muzikālais priekšnesums „Laša kundze” izpelnījās skatītāju atzinību.

Ja komandu cīņas neatnesa nevienu godalgu, tad individuālajās sacensībās to bija vai vesels birums. Prestižajās VIP sacensībās godam turējās Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns, kas, nebūdams profesionāls autobraucējs, tomēr autorallijā izcīnīja 3. vietu, nedaudz piekāpdamies vien Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniekam Kasparam Berķim un valsts sekretāram Mārtiņam Bičevskim.

Trešās vietas godalgas saņēma arī senatora palīgs Viesturs Gaidukēvičs par aklā labirinta ātru pieveikšanu un senatora Pētera Dzalbes dēls Krišjānis – par precīzajiem basketbola soda metieniem.

Kopvērtējuma rezultāti
Individuālo sporta veidu rezultātiInformāciju sagatavoja Kristiana Liepa, Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja

E-pasts: kristiana.liepa@at.gov.lv, tālrunis: 7020396