Augstākās tiesas delegācijas priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča vadībā 3. septembrī devusies trīs dienu pieredzes braucienā uz Slovākijas Augstāko tiesu Bratislavā.

Augstākās tiesas pārstāvjiem plānota tikšanās ar Slovākijas Augstākās tiesas priekšsēdētāju Stefanu Harabinu, Augstākās tiesas Administratīvo lietu kolēģijas, Krimināllietu kolēģijas, Civillietu kolēģijas un Tirdzniecības lietu kolēģijas priekšsēdētājiem un tiesas Administrācijas pārstāvjiem.

Latvijas Republikas Augstākās tiesas delegāciju pieņems arī Slovākijas tieslietu ministrs doktors Tomāšs Borecs, kā arī plānots apmeklēt Slovākijas Advokātu padomi un tikties ar tās priekšsēdētāju Lubmiru Graždoviču.

Augstākās tiesas delegācijas, kas devusies uz Slovākiju, sastāvā ir Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs, Senāta Krimināllietu departamenta priekšsēdētājs Pēteris Dzalbe, Senāta Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja Veronika Krūmiņa, Civillietu tiesu palātas priekšsēdētājs Gunārs Aigars un Administrācijas vadītāja Sandra Lapiņa.

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211