Otrdien, 24.oktobrī, sākas Augstākās tiesas ieejas no Elizabetes ielas ārējo kāpņu remonts, un apmeklētājiem uz tiesu jādodas caur Tieslietu ministriju (ieeja no Tērbatas ielas).

Augstākās tiesas apmeklētājiem caurlaides jāpiesaka vai nu iepriekš, zvanot uz Augstākās tiesas kancelejas, Dokumentu pārvaldības nodaļu, Komunikācijas nodaļu vai citu attiecīgo struktūrvienību, ar ko apmeklējums saskaņojams, vai caurlaide jāpiesaka apsardzes postenī Tieslietu ministrijā.

Augstākās tiesas apsargs vai darbinieks, kas pieteicis caurlaidi, dosies pretī apmeklētājam uz Tieslietu ministrijas dežūrposteni un pavadīs apmeklētāju uz Augstākās tiesas telpām.

Tāpat jārīkojas, ja vēlas iesniegt tiesas dokumentus vai citu korespondenci. Tieslietu ministrijas dežūrposteņa darbinieks informēs Augstāko tiesu, un Augstākās tiesas darbinieks dosies pie apmeklētāja.

Ēkas Brīvības ielā 36 Elizabetes ielas ieejas ārējo kāpņu remontu veic VAS “Valsts nekustamie īpašumi” pēc Augstākās tiesas pasūtījuma. Remonts ilgs aptuveni trīs mēnešus.

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211