Ceturtdien, 17. februārī plkst 12. 00 Augstākās tiesas 461. telpā Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns aicina uz preses konferenci žurnālistus, lai dienu pirms Augstākās tiesas gada pārskata plēnuma dalītos pārdomās par tiesas darba vērtējumu, nākotnes iecerēm un šī brīža Latvijas aktualitātēm.

Tiesas priekšsēdētājs konferencē analizēs 2004.gada statistikas datus, kas no rītdienas būs pieejami mājas lapas www.at.gov.lv sadaļā „Statistika”.

Būtiskākie pagājušā gada notikumi Augstākajā tiesā bijuši Senāta Administratīvo lietu departamenta izveide, nelikumīgi represēto personu reabilitācijas pabeigšana, Plēnuma un tiesu prakses vispārināšanas nodaļas darba nostiprināšana un Komunikācijas nodaļas radīšana.

Tomēr ir arī nemainīgas problēmas – pārslogota un neziņā par nākotni ir apelācijas instance, jo debates par jauno Tiesu iekārtas likumprojektu joprojām turpinās. Un protams, viena no pēdējā laika aktualitātēm – Augstākās tiesas Administrācijas izveide. Arī par to vairāk preses konferencē.

Esiet laipni gaidīti Augstākajā tiesā! Caurlaides iepriekš jāpiesaka par tālruni 7020353.

 

Informāciju sagatavoja Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļa, tālrunis: 7020395

Autors: Anita Kehre, Augstākās tiesas priekšsēdētāja palīdze

E-pasts: anita.kehre@at.gov.lv, tālrunis: 9287367