22. oktobrī Augstāko tiesu apmeklēja Spānijas vēstniece Latvijā Susana Kamara Angulo (Susana Cámara Angulo), kas šajā amatā iecelta pagājušā gada rudenī.

Augstākajā tiesā Susana Kamara Angulo tikās ar tiesas priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču. Tiesas priekšsēdētājs vēstnieci iepazīstināja ar Augstākās tiesas darbu – ar jau paveikto un ar šī brīža un nākotnes izaicinājumiem. Ivars Bičkovičs arī dalījās informācijā par Latvijas Augstākās tiesas un Spānijas Augstākās tiesas sadarbību tiesu sistēmu pilnveidē un stiprināšanā, dāvājot vēstniecei „Rokasgrāmatu Augstāko tiesu administrēšanā”, kuras tapšanā piedalījusies gan Latvijas Augstākā tiesa, gan Spānijas Augstākā tiesa.

Susana Kamara Angulo apmeklēja arī Tiesu pils vēsturiskās telpas, tās muzeju, detalizētāk iepazīstot tiesu sistēmas un valsts attīstību.

Susana Kamara Angulo darba gaitas diplomātiskajā dienestā uzsākusi 1998. gadā. Pirms nozīmēšanas par vēstnieci Latvijā, bijusi Spānijas Ārlietu ministrijas Valsts sekretāra biroja vadītāja. Iepriekš strādājusi arī Spānijas diplomātiskajās pārstāvniecībās Bagdādē, Ženēvā, Parīzē un Telavivā.

 

Informāciju sagatavoja Iveta Jaudzema, Augstākās tiesas starptautiskās sadarbības speciāliste
E-pasts: iveta.jaudzema@at.gov.lv; tālrunis: 67020396