3. februārī Gruzijas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Konstantīns Kublašvili uzņēma Lietuvas, Latvijas un Slovākijas delegācijas.   

Tikšanās noritēja Gruzijas Augstākajā tiesā, un tajā piedalījās Gruzijas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Konstantīns Kublašvili un viņa pirmais vietnieks Zaza Meišvili, kā arī Tiesnešu biedrības locekļi.

Lietuvas delegāciju vadīja Lietuvas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Rimvids Norkus, Slovākijas Augstākās tiesas delegāciju – priekšsēdētāja vietniece Jarmila Urbankova. Latvijas delegācijā – Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs, Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja Veronika Krūmiņa, Civillietu departamenta tiesnese Ināra Garda un Krimināllietu departamenta tiesnesis Voldemārs Čiževskis.

Tikšanās mērķis – stiprināt sadarbību starp valstīm un dalīties pieredzē.  Gruzijas Augstākās tiesas priekšsēdētājs iepazīstināja ar Gruzijas tiesu sistēmu.

Viesi apskatīja vēsturisko Gruzijas Augstākās tiesas ēku un iepazinās ar tiesas muzeju.

Latvijas Augstākās tiesas delegācija apmeklēja arī Tbilisi pilsētas tiesu, Mchetas un Signahi rajonu tiesas, kā arī jauno Tieslietu augstskolas ēku.  

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211