19. decembris Augstākajā tiesā ir svētki – tieši pirms 85. gadiem Pagaidu valdība apstiprināja pirmos sešus Latvijas Republikas senatorus, tāpēc to uzskata par Senāta dibināšanas dienu. Šogad jubilejā Augstākās tiesas tiesneši pulcējās kopsapulcē, kurā divi senatori – Roberts Guntis Namatēvs un Rolands Krauze – saņēma Ministru kabineta Atzinības rakstu par mūža ieguldījumu tiesneša darbā, tiesu sistēmas un tiesiskās apziņas stiprināšanā. Augsto apbalvojumu pasniedza tieslietu ministrs Aivars Aksenoks.

Pusdienlaikā Augstākās tiesas muzejā uz preses konferenci tika aicināti žurnālisti. Iemesls ne tikai vēsturisks, bet arī laikmeta elektroniskajam garam atbilstīgs – Augstākās tiesas mājas lapas atvēršana. Ar lapas saturu žurnālistus iepazīstināja priekšsēdētāja konsultante Anita Kehre, kas sadarbībā ar "Lursoft" informāciju sagatavoja publicēšanai.

Savukārt vakarpusē Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns viesus ielūdza uz Senāta jubilejai veltītu koncertu Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē. Kamerorķestra "Latvijas filharmoniķi" izpildījumā - Mocerts, Bizē, Brāmss, Pučini, Vēbers u.c. Diriģents Māris Ozoliņš.