Augstākās tiesas Senāta kanceleja un Senāta Civillietu departamenta senatoru palīgi ir tikuši pie jauniem kabinetiem.

Piektdien, 17.februārī, plkst. 15.00 Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns svinīgi atklāja trīs jaunus kabinetus, dāvanā pasniedzot gleznu reprodukcijas. Iemītnieki saņēma arī tradicionālo rupjmaizi ar sāli, taču, lai dzīve būtu saldāka, komplektā pasniedza arī konfektes.

A.Guļāns savā apsveikuma runā minēja, ka kabinets ir iekārtots tā, lai ērti justos ne tikai darbinieki, bet arī apmeklētāji.

Senāta kanceleja apkalpo visus trīs departamentus. Tajā strādā 9 darbinieki - Senāta kancelejas vadītāja Dace Rozīte, Senāta Administratīvā departamenta tiesas sekretāre Agnese Krieva un tiesas sēžu sekretāri Līga Krūmiņa un Imants Orubs, Senāta Civillietu departamenta tiesas sekretāri Zenta Reča, Anda Eglīte un Jānis Straubergs, kā arī Senāta Krimināllietu departamenta tiesas sekretāri Agnese Blaua un Signe Putniņa. Savukārt seši Senāta Civillietu departamenta senatoru palīgi iekārtojušies blakus kabinetos.

Senāta kanceleja tagad atradīsies pirmajā stāvā - 131.kabinetā, telefons 7020370, bet Senāta Civillietu departamenta senatoru palīgi 132. un 133.kabinetā.