Festivāla LAMPA otrā diena sestdien, 2.jūlijā, Temīdas teltī sāksies plkst.11 ar improvizācijas teātri pašiem mazākajiem.

Lomās iejutīsies Augstākās tiesas tiesneses Lauma Paegļkalna, Jautrīte Briede un Zemgales apgabaltiesas tiesnese Dace Skrauple, zvērināti advokāti Dāvis Volksons un Ieva Betkere, prokurori Mārcis Viļums un Andris Aleksējevs, zvērināts tiesu izpildītājs Mārtiņš Eglītis. Režisore Dace Umbraško.

Kāds nozadzis burkānus. Vai vainīgs ir Zaķis? Vai Zaķis patiesībā ir apkrāpts cietušais?
Kopā ar pašiem mazākajiem LAMPAS apmeklētājiem tiks meklētas atbildes un sarežģītie tiesību jautājumi risināti caur spēli ar bērniem.

Viens ir skaidrs – jautrība un kopīga burkānu ēšana garantēta!

 

Zaķa prāvas tiešraide:

 

Šogad sarunu festivālā LAMPA 1. un 2.jūlijā Tieslietu padome aicina uz kopīgu Temīdas telti, kas būs ar īpaši daudzveidīgu programmu ne vien no aptvertā tematu loka, bet arī pasākumu formātu ziņā – viedokļu duelis, diskusijas, grāmatas prezentācija, bērnu rīta improvizācijas teātris, viktorīna un kopīga filmu skatīšanās.

Astoņu pasākumu norisē ir iesaistītas visas tiesu varas institūcijas, bet organizatoru pienākumus ir uzņēmusies Augstākā tiesa, Rīgas apgabaltiesa, Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrība, Latvijas Tiesnešu biedrība, Prokuratūra, Zvērinātu advokātu padome, Zvērinātu tiesu izpildītāju padome, Zvērinātu notāru padome un “Jurista Vārds”.

Temīdas telts programma šeit:

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211