Augstākās tiesas tiesneši un darbinieki atsaucīgi atbalstīja labdarības akciju „Palīdzi sasildīt ziemu” un Rīgas patversmes Dienas aprūpes centra rokdarbnieku pulciņam ziedoja gan jaunu, gan lietotu dziju, gan adāmadatas un izārdāmus džemperus.

„Patversmes Dienas aprūpes centra rokdarbnieku pulciņa nodarbības ir labi apmeklētas, un nu, pateicoties saziedotajai dzijai, tās varēs notikt ne tikai reizi nedēļā, bet biežāk. Darboties gribētāju tur netrūkst, viņi pat plāno sarīkot Ziemassvētku izstādi vai tirdziņu ar saviem darbiem,” stāsta akcijas koordinatore, Biznesa augstskolas „Turība” studente Zane.

Akcijā, kas risinājās no 26. oktobra līdz 6. novembrim, tika aicināts, ziemai tuvojoties, palīdzēt sarūpēt Rīgas bezpajumtniekiem siltas šalles, cimdus, zeķes un cepures. Taču nevis dāvinot jau gatavus apģērbus, bet gan dziju un adāmadatas, lai viņi adītu paši. Patversmes Dienas centrā izveidojies rokdarbnieku pulciņš, kur cilvēki, kuru mājas šobrīd ir iela, nāk un ada apģērbu sev un citiem bezpajumtniekiem.

Augstākās tiesas darbinieki jau vairākus gadus arī paši organizē Ziemassvētku labdarības akcijas, pēc Latvijas Bērnu fonda ieteikuma atbalstot konkrētas bērnu iestādes. Augstākās tiesas tiesnešu un darbinieku ziedojumus saņēmusi Rudzātu speciālā internātskola, Ērģemes bērnu nams, Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centrs „Mūsmājas”, Saldus rajona bērnu un ģimenes centrs „Rūķītis”, Raiskuma sanatorijas internātpamatskola un Pelču speciālā internātpamatskola.