Augstākās tiesas labdarības akcijā decembrī tiesneši un darbinieki saziedojuši 481 latu, kas nodots Rēzeknes novada Tiskādu bērnu namam.

Bērnu namā dzīvo 63 bērni vecumā no 2-18 gadiem. Starp viņiem arī smagi slimi bērni. Viņu atveseļošanai tiek veidots rehabilitācijas komplekss, un Augstākās tiesas tiesnešu un darbinieku saziedoto naudu izmantos šī kompleksa izveidei.

Ziemassvētku labdarības akcijas tradīcija Augstākajā tiesā aizsākās 2002. gadā, kad tiesnešu un tiesas darbinieku ziedojumi – grāmatas, rotaļlietas, rakstāmpiederumi un bērnu drēbes – nonāca kopējā Latvijas televīzijas organizētā akcijā. Turpmākajos gados tiesa pēc Bērnu fonda ieteikuma atbalsta konkrētas bērnu iestādes, to kontā pārskaitot saziedoto naudu. Augstākās tiesas tiesnešu un darbinieku ziedojumus saņēmuši Rudzātu speciālās internātskolas, Ērģemes bērnu nama, Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centra „Mūsmājas”, Saldus bērnu un ģimenes centra „Rūķītis”, Raiskuma sanatorijas un Pelču internātpamatskolu bērni.

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211