Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs un visu departamentu vadītāji Edīte Vernuša, Pēteris Dzalbe un Veronika Krūmiņa 15. un 16.jūnijā piedalījās ikgadējā Baltijas valstu augstāko tiesu sanāksmē. Šogad tā notika Pērnavā, Igaunijā, un tās darba kārtībā – tiesu sistēmu reforma, tiesu darba organizācija un administrēšana.
Savukārt 4.–7.jūnijā Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs piedalījās Centrālās un Austrumeiropas augstāko tiesu priekšsēdētāju konferencē Budapeštā Ungārijā. Šīgada konferencē diskusijas bija par tiesu un tiesnešu neatkarību, tiesu priekšsēdētāju lomu, sabiedrības uzticēšanos tiesām, tiesu efektivizāciju un elektronisko modernizāciju, juridisko profesiju kvalifikāciju.
Centrālās un Austrumeiropas Augstāko tiesu priekšsēdētāju konferences tiek organizētas kopš 2011.gada ar Centrālās un Austrumeiropas Tiesību institūta – CEELI (Central Eastern Europe Law Initiative) – atbalstu.