Valsts svētki ir īstais brīdis, lai novērtētu sava darba nozīmi valsts dzīvē – uzrunājot tiesas kolektīvu Latvijas Republikas proklamēšanas 103.gadadienā, sacīja Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs.

Augstākās tiesas tradīcija ir Valsts dibināšanas svētkos izteikt atzinību tiesnešiem un darbiniekiem, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu tiesas darbā.

Šogad Augstākās tiesas Atzinības raksts piešķirts senatoriem Ievai Višķerei un Aivaram Uminskim, senatoru palīgiem Madarai Štorhai un Vadimam Terentjevam, Administrācijas vadītājai Sandrai Lapiņai, māksliniecei-datorgrafiķei Līgai Kuplajai, tiesas sekretārei Līvai Caunei un Judikatūras un zinātniski analītiskās nodaļas konsultantei Kristīnei Ivulānei. 

Piešķirtas arī Augstākās tiesas Izdienas nozīmes par 10, 15, un 25 Augstākajā tiesā nostrādātiem gadiem. Tās saņem 5 tiesneši un 11 darbinieki.

Kolektīva svētku pasākumā, kas notika attālināti Zoom platformā, tika prezentēts Augstākās tiesas nākamā gada kalendārs un bija brīdis atelpai. Kolēģi uzzināja viens par otra “mājsēdes talantiem” – nodarbēm un prasmēm, kuru izkopšanai kovida laiks devis iespēju vairāk pievērsties, kā arī paplašināja zināšanas par Latviju viktorīnā “Mana Latvija”.

Svētku mirkļi kolektīvu saliedē, tādēļ tie vajadzīgi arī daļēji attālināta darba režīma apstākļos.

Augstākā tiesa sveic Valsts svētkos ikvienu! Lai mūsu domas un darbi spēcina Latviju!

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211